Czosnek mielony BIO z linii Horeca marki Dary Natury to certyfikowana ekologiczna przyprawa w wygodnym, ekonomicznym opakowaniu 500 g. Produkt zawiera wyłącznie 100% czosnku mielonego pochodzącego z upraw ekologicznych w Polsce. Duże opakowanie dedykowane jest zarówno gospodarstwom domowym ceniącym wygodę, jak i profesjonalnym kuchniom gastronomicznym.
Czosnek mielony 100% - certyfikowany składnik ekologiczny. Produkt nie zawiera żadnych dodatkowych substancji, konserwantów, barwników ani wzmacniaczy smaku.
Ekologiczny czosnek mielony zachowuje intensywny aromat i charakterystyczny ostry smak świeżego czosnku w wygodnej, sypkiej formie. Dzięki procesowi suszenia i mielenia czosnek zyskuje skoncentrowany smak, a jednocześnie jest gotowy do natychmiastowego użycia - bez konieczności obierania i krojenia. Opakowanie 500 g zapewnia zapas przyprawy na wiele miesięcy codziennego gotowania.
Czosnek mielony BIO to niezwykle wszechstronna przyprawa. Doskonale komponuje się z:
Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci. Po otwarciu opakowanie należy szczelnie zamykać, aby zachować aromat i sypkość przyprawy.
Dary Natury to polski producent ekologicznych przypraw i ziół z wieloletnim doświadczeniem, zlokalizowany na Podlasiu. Certyfikat BIO gwarantuje, że czosnek pochodzi z upraw wolnych od syntetycznych pestycydów i nawozów sztucznych. Duże opakowanie 500 g z linii Horeca to ekonomiczny wybór dla osób, które regularnie sięgają po czosnek w kuchni.
Około 1/4 do 1/2 łyżeczki czosnku mielonego odpowiada jednemu średniemu ząbkowi świeżego czosnku. Warto dawkować według własnych preferencji smakowych, zaczynając od mniejszej ilości.
Nie, produkt składa się wyłącznie ze 100% czosnku mielonego z certyfikowanych upraw ekologicznych. Nie zawiera soli, cukru, glutaminianu sodu ani żadnych wypełniaczy.
Gwarantowany termin przydatności wynosi 180 dni od daty produkcji. Po otwarciu zaleca się szczelne zamykanie opakowania i przechowywanie w suchym miejscu. Prawidłowo przechowywany zachowuje walory smakowe przez cały okres przydatności.
Tak, opakowanie 500 g z linii Horeca jest zaprojektowane z myślą o intensywnym użytkowaniu w gastronomii. Duża pojemność i czysty, jednoskładnikowy produkt BIO sprawdzają się zarówno w restauracjach, jak i w cateringu.
Zarówno kraj pochodzenia produktu, jak i składników to Polska. Czosnek jest uprawiany, suszony i mielony zgodnie z wymogami rolnictwa ekologicznego przez firmę Dary Natury z Korycin na Podlasiu.
check_circle
check_circle
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane