Skoncentrowany płyn do prania Almawin to ekologiczny środek zaprojektowany specjalnie do pielęgnacji delikatnych tkanin wełnianych i jedwabnych. Dzięki formule opartej na cukrowych środkach powierzchniowo czynnych i roślinnych siarczanach alkoholi tłuszczowych skutecznie pierze, nie naruszając struktury wrażliwych włókien. Delikatny zapach naturalnego olejku lawendowego z certyfikowanych upraw ekologicznych nadaje pranym ubraniom subtelną świeżość.
W składzie znajdziemy niejonowe środki powierzchniowo czynne (cukrowe środki powierzchniowo czynne), anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczany alkoholi tłuszczowych) w ilości poniżej 5%, a także naturalny olejek eteryczny z lawendy z certyfikowanych upraw ekologicznych. Formuła zawiera ponadto wodę, etanol, sól, glicerydy kwasów tłuszczowych, kwas mlekowy i białka pszenicy.
Ekologiczny płyn do prania Almawin chroni delikatne włókna wełny i jedwabiu podczas każdego cyklu prania. Skoncentrowana formuła oznacza mniejsze zużycie produktu - zaledwie 15 ml na pranie w pralce i 10 ml na 5 litrów wody przy praniu ręcznym. Jedna nakrętka odmierza 30 ml, co ułatwia precyzyjne dozowanie. Produkt działa skutecznie we wszystkich twardościach wody bez konieczności stosowania dodatkowych zmiękczaczy.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po użyciu szczelnie zamknąć butelkę. Pusty pojemnik dostarczyć do punktu recyklingu.
Wybierając ten produkt, zyskujesz pewność, że Twoje ulubione wełniane i jedwabne ubrania są prane łagodnym, ekologicznym środkiem. Certyfikat EcoGarantie potwierdza, że formuła spełnia rygorystyczne standardy ekologiczne. Dzięki wydajności sięgającej 50 prań z jednej butelki płyn jest ekonomiczny w codziennym użytkowaniu.
Tak, produkt jest przeznaczony zarówno do prania ręcznego (10 ml na 5 l wody), jak i do prania w pralce automatycznej (15 ml na jeden cykl). Należy stosować program do wełny lub delikatnych tkanin zgodnie z instrukcją na metce odzieży.
Butelka 750 ml wystarcza na około 50 prań w pralce przy zalecanym dozowaniu 15 ml na cykl.
Formuła zawiera białka pszenicy oraz naturalny olejek lawendowy (linalol). Osoby z nadwrażliwością na te składniki powinny zachować ostrożność. Skład nie zawiera sztucznych barwników ani syntetycznych substancji zapachowych.
Tak, produkt jest wegański - nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i nie był testowany na zwierzętach.
Płyn jest produkowany w Niemczech przez firmę Almawin Reinigungskonzentrate GmbH z siedzibą w Winterbach.
check_circle
check_circle
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane