Kisiel instant o smaku dzikich owoców lasu to ekologiczna przekąska od polskiego producenta Dary Natury z Korycin na Podlasiu. Saszetka o masie 30 g zawiera mieszankę do błyskawicznego przygotowania kisielu w kubku. Produkt bezglutenowy, wegański i wegetariański, złożony wyłącznie ze składników z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego. Bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.
Skrobia ziemniaczana, cukier trzcinowy, sok z borówki wysokiej (2,1%), sok z owoców bzu czarnego (2,1%), ekstrakt z hibiskusa, maltodekstryna. Wszystkie składniki oznaczone jako certyfikowane ekologiczne.
Wartości odżywcze w 100 g produktu po przyrządzeniu:
Kisiel Dary Natury z dzikimi owocami lasu to leśny smak zamknięty w wygodnej saszetce. Borówka wysoka jest ceniona za wysoką zawartość przeciwutleniaczy, a czarny bez to tradycyjna roślina znana z właściwości wspierających odporność. Ekstrakt z hibiskusa uzupełnia profil smakowy i nadaje kisielowi głęboki, owocowy kolor. Produkt jest niskokaloryczny - zaledwie 46 kcal na 100 g po przyrządzeniu. Brak glutenu i składników zwierzęcych sprawia, że pasuje do diety wegańskiej, wegetariańskiej i bezglutenowej.
Wsyp zawartość saszetki do kubka. Zalej niewielką ilością zimnej, przegotowanej wody (ok. 20 ml) i dokładnie wymieszaj. Pozostałą część kubka wypełnij gorącą wodą (ok. 180 ml), energicznie mieszając aż do uzyskania gładkiej konsystencji. Kisiel jest gotowy do spożycia od razu po przygotowaniu.
Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Nieotwarta saszetka zachowuje trwałość do daty ważności podanej na opakowaniu. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim światłem słonecznym.
Dary Natury to polski producent ekologicznej żywności z Podlasia, stawiający na naturalne składniki najwyższej jakości. Kisiel instant z dzikimi owocami lasu to szybka i zdrowa alternatywa dla słodyczy - naturalnie owocowy smak bez sztucznych dodatków. Saszetka zmieści się w torebce, plecaku czy szufladzie biurka, zapewniając ciepłą przekąskę w każdej chwili.
Tak, produkt jest bezglutenowy. Bazę stanowi skrobia ziemniaczana, która naturalnie nie zawiera glutenu. Pozostałe składniki to soki owocowe, ekstrakt z hibiskusa, cukier trzcinowy i maltodekstryna.
Gotowy kisiel (200 ml) dostarcza około 92 kcal. Na 100 g po przyrządzeniu przypada 46 kcal, co czyni go niskokaloryczną alternatywą dla tradycyjnych deserów.
Formuła zawiera sok z borówki wysokiej (2,1%) oraz sok z owoców bzu czarnego (2,1%). Ekstrakt z hibiskusa uzupełnia smak i barwę produktu.
Tak, kisiel jest wegański i wegetariański. Wszystkie składniki pochodzą ze źródeł roślinnych, a bazą jest skrobia ziemniaczana i naturalne soki owocowe.
Nie, kisiel przygotowujesz bezpośrednio w kubku. Potrzebujesz jedynie odrobiny zimnej wody do rozpuszczenia proszku i gorącej wody do zalania. Cały proces zajmuje mniej niż minutę.
check_circle
check_circle
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane